Dezinfekcia

Rýchla a efektívna likvidácia nebezpečných mikroorganizmov

Dezinfekcia je ničenie choroboplodných mikroorganizmov. Zaoberáme sa „hrubou“ dezinfekciou, čo znamená likvidácia po havarijných stavoch (vytopená pivnica, uhynuté hlodavce, holubí trus, atď.). Dezinfekcia sa vykonáva postrekom dezinfekčného prostriedku. Po tejto dezinfekcii sa môže s nebezpečným materiálom manipulovať, prípadne priestory vyčistiť. Dezinfekciou sa znižuje pravdepodobnosť šírenia chorôb a plesní.

Často kladené otázky

Dezinfekcia je likvidácia choroboplodných mikroorganizmov, plesní a vírusov.

Trvanie dezinfekcie závisí od rozsahu a použitej metódy. V priemere môže trvať od niekoľkých desiatok minút až po hodiny.

Vždy keď vznikne riziko ohrozenia zdravia z dôvodu zamorenia. Napríklad pri výskyte nákazlivých chorôb, alebo prítomnosti uhynutých zvierat.

Cena dezinsekcie závisí od rozsahu problému, veľkosti priestoru a použitej metódy. Kontaktujte nás pre konkrétnu cenovú ponuku.

Používame rôzne metódy aplikácie a druhy prípravkov, v závislosti od konkrétneho prípadu. Všetky metódy a prípravky, ktoré používame sú na tento účel registrované.

Kontaktujte ma
Ďakujeme
za vašu objednávku

Správna príprava miesta zásahu môže výrazne zvýšiť účinnosť týchto služieb a zabezpečiť, že vaše prostredie bude čisté a bezpečné.